מוזמנים לפרסם אצלנו באופן אורגני ללא תשלום

מוזמנים לקחת חלק ולקבל דף נחיתה מותאם אישית על גבי האתר ללא שום עלות.

מה האינטרס שלנו?

מבול של מילים איכותיות שיעניקו לאתר עוד רוח, ועוד רוח תביא איתה עוד תנועה ואנחנו שואפים להיות בתנועה.

על מנת להופיע בתוצאות חיפוש האורגניות של גוגל צריך לשלם משהו כמו בין כמה מאות שקלים ועד האינסוף בבניית אתר, אני מציע לכם את אותה תוצאה, רק ללא עלות. אולי אני מפריז בבטחוני, איני מבטיח שום דבר, אך אני סבור שאכן יהיו תוצאות חיוביות.

הדיוק הנכון - אנחנו לא רוצים את הכסף שלכם

אנחנו מזמינים אתכם, כל גוף או פרט עם מטרה טובה, לפרסם אצלנו ללא שום עלות. לבנות על האתר שלנו דף נחיתה ייחודי, לעלות תכנים לבלוג ועוד כהנה וכהנה.

המטרה, השאיפה, שימצאו אתכם על ידי חיפוש פשוט בגוגל. אנחנו נרוויח מזה תוכן ותנועה חדשה לאתר, בעוד אתם תרוויחו פניות איכותיות שמגיעות דרך החיפושים האורגניים. זו השאיפה.

זה לא עניין של יום, ואני מניח גם לא של חודש או חודשיים. אנחנו נותנים מינימום של שנה בשביל להביט אחורה ולבדוק כמה הצליח העניין. לרוב רואים תוצאות שמהם ניתן להסיק מסקנות כבר אחרי חודש חודשיים, ואז אפשר לשפר ולכוונן עוד יותר את הדפים לפי המציאות כפי שתתהווה לנו על מנת להפיק את המרב מן הדפים.

למה זה אמור להשתלם לכולם?

כל זמן שתציגו פתרונות טובים לבעיות גוגל ידאג שהאנשים עם אותם בעיות ימצאו את הפתרונות אצלכם.

במקרה הזה שמוצע לפניכם, אני מציע לכם להציע את הפתרונות הטובים שלכם לאנושות למנוע החיפוש של גוגל אצלי באתר, ובתמורה מקבל כניסות רבות ומגוונות לאתר שאולי, אני מקווה, עוזרים לאנשים רבים למצוא פתרונות מרובים ומרגיעים.

הבית ליזמות ישראלית יקדם כל העלאת יוזמות שמזינות את עולמנו המשותף, ומרבות טוב בעולם