לשאוף גבוה - הכוח טמון בתוככם

החיים מזמנים לנו תקופות, מצבים, חיים נוספים,

אנחנו את חיינו כפי יכולתנו, כפי רצוננו.

היכולת שלנו לחיות את החיים נובעת מהרצון שלנו לחיות את החיים. תרצו יותר מהחיים תוכלו לחיות חיים. כשהחיים מסודרים באיזשהו סדר מסויים עם מטרות ושאיפות ברורות אזי יותר פשוט לקום בבוקר מהמיטה ולהבין מהן הרצונות שלנו.


לא תמיד היה לי את הסדר הנכון, מה צריך עכשיו לעשות, מהי המטרה הגדולה, מהן המטרות הקטנות,

הראש שלי היה מפוזר, היה, עדיין מפוזר,

השאיפה הגדולה שלי מגיל צעיר הייתה לנהוג ברכב. למבחני הבגרות לא התעוררתי בבוקר ופשוט לא הגעתי, אבל לתאוריה התעוררתי ב5 בבוקר ועברתי ראשונה. לאורך זמן, החיים הובילו אותי למצב שכבר אין לי רצון גדול לבלות מאחורי ההגה, ואני מעדיף שההגה יהיה בידיים של אגד ונהגי הקטר.

המטרות והשאיפות שלי היו קצרי זמן, לא התעמקתי בתכנון לטווח ארוך. בדברים שרציתי ידעתי להשקיע ולתת את הנשמה והייתי משיג את הדבר אותו רציתי, לאחר מכן הייתי עדיין מחפש משמעות פה ושם, סיבה, מטרה,


הראש שלי הוא אותו ראש כמו פעם, המחשבות שלי עדיין יודעות להתפזר להן לפה ולשם, השינוי שיש בי מפעם הוא פשוט מודעות. מודעות שמגיעה מבגרות. מודעות שמגיעה ממשברים, חרדות, הצלחות וכישלונות ובקיצור, מהחיים.

ההבנה שכדי שמשהו ייצא טעים הוא צריך לעבור בישול ארוך. ההבנה שאין קיצורי דרך שעובדים באמת. ובכלל ההבנה, שהכל תלוי בתפיסה ובמחשבה שלנו. כל אחד בעולמו הפרטי, שהוא בעצם העולם של כולנו, המוח המאוחד והאינסופי שמחבר בין כולנו.

יש לנו את הבחירות בחיים להאמין בדברים נכונים וטובים עבורנו. זה באמת ובתמים תלוי בנו. אם רק נדע לבחור בזה.

בחורה קופצת לגובה בתחרות
בת אדם ששאפה גבוה

פיתוח מודעות

צריך לשאוף גבוה בחיים. זה גם למה צמד המילים "לשאוף גבוה" נמצא בכותרת. אני עושה פה ניסוי וטעייה עם שותפי, בעל הבית כאן באינטרנט.

השאיפות של כולנו שונות. אני יכול להאמין שרבים מאיתנו מדמיינים בחייהם חופש בלתי נגמר, כסף בלתי נגמר בעו"ש ולהישאר צעירים לנצח. אבל בואו, המציאות תדאג לדפוק בדלת מפעם לפעם.

תמיד יהיו דאגות. אבל נוכל להתגבר על הדאגות. כבר היום. אם נבין שאין לנו באמת ממה לדאוג בחיים. אנחנו דואגים מהבעיות שיש לנו בחיים. ולכל אחד יש בעיות בחיים. אבל השאלה היא כיצד אנחנו ניגשים לפתור את הבעיות. ובכלל, האם אנחנו מייחסים לבעיות חשיבות גדולה מדי בחיים? מה זה בעיות? דאגות? אלה מציאויות זמניות שהיקום מנחית אצלנו שאנו צריכים כרגע לפתור ולהמשיך לעבר הדבר הבא.

אולי במקום בעיות אפשר להשתמש במילה תרחיש. עם תרחישים יותר קל להתמודד. להבין שכל אחד חי בעולם שלו וצריך להתמודד עם התרחישים הנקראים בדרכו. אין טעם לבכות, אין טעם לקטר. מתמודדים. Thats life

אל תפחדו מהחיים. אל תחששו באם התנהלתם נכון או לא, או האם הייתם צריכים לומר א' או ב', תבינו שכל דבר שקרה היה צריך לקרות בדיוק כפי שקרה, ועל כל מקרה אי אפשר לחזור אחורה בזמן. תבינו שהחיים זה גלגל, אם נדמה לכם שפספסתם משהו, תמתינו בסבלנות, תראו שיהיה סיבוב נוסף שבו תוכלו להיכנס. אל תתייאשו.

תאהבו את העולם כפי שהוא. תאהבו את האנשים כפי שהם, גם מי שאינכם אוהבים. קבלו. ראיתי שלט ברחוב לפני כמה זמן, "מהי חכמת הקבלה" היה כתוב בשלט, והתחוור לי התשובה בשאלה. קבלה. היכולת לקבל, כל דבר, לטוב ולרע, לקבל את הדברים כפי שהם. זוהי החכמה.

קבלו את העולם, אך כדי לקבל את העולם עליכם לקבל את עצמכם. כדי לשאוף גבוה עליכם לקבל את עצמכם. כאשר תקבלו את עצמכם תוכלו לעשות כל דבר אשר חלמתם לעשות.


אין דרך אחת בחיים. לכל דבר בחיים האלו אפשר להגיע מכיוונים שונים. לכל אחד יש את הדרך הספציפית שהוא צריך לצעוד בה. המטרה מקדשת את האמצעים, והאמצעים מרובים, אינסופיים. כל זמן שהמטרה טובה איני סבור שהדרך שלכם תפגע בכם או באלה שתפגשו בדרך, אלא ההפך אפילו, להרים אתכם ומקבלי פניכם. תשאפו גבוה, למענכם, ולמען העולם. החיים האלו חייבים איזון. והחיים מתאזנים, בין אם אנחנו שותפים לאיזון או בין אם לא, החיים יתאזנו. תשתדלו להרגיש את החיים כדי להיות באיזון משותף עם הכדור החכם הזה.


שחררו מהמתחים והפחדים תנשמו מהאף ותתנו ליקום להכניס בכם את חוכמתו. הוא יודע את העבודה. הוא יודע מה כל אחד צריך לעבור עם עצמו על מנת לפרוץ את התקרות האישיות של כל בריה. העולם הזה יכול לעזור לכם, תפתחו את הראש ותאמינו שהתרופות לכל הבעיות שלנו מצויות מתחת לאף. רק הביטו מעלה.

ירח וכוכב לכת
חכמה אינסופית

צירופי מקרים

"צירוף מקרים הוא הדרך של אלוהים להישאר אנונימי" - ציטוט שמיוחס לאיינשטיין.

יש צירופי מקרים. הם פשוט לא מקריים. זה לא מקרי שפגשת את ההוא שם, או את ההיא פה, וזה לא מקרה שהיונה חירבנה עלייך ואין ספק שזה לא מקרה כשהאוטובוס מגיע ברגע שאתם מגיעים לתחנה.

אם נפרק את המילים, צירוף של מקרים, צירוף של התרחשויות שונות ביקום שהובילו בדיוק לנקודה שבא מה שנקרא התרחש "הצירוף מקרים". כאשר מבינים שאין זה היה צירוף מקרים, כי אם סימן, מן מעלה, מן מטה, שיש סיבה לצירוף מקרים הזה, החיים נהיים פשוטים יותר. מעניינים יותר. אנחנו מתחילים לחפש את הסיבות, מדוע התרחשו צירופי המקרים האלו.

וככה החיים שלנו, אם נראה כל תרחיש שבא לקראתנו, כל צירוף מקרים, כמשהו שאנו צריכים לברר מדוע הוא הגיע לחיינו ומה אנחנו לומדים מזה, נוכל לשאוף גבוה ולהגשים את שאיפותינו.


הכוח הזה, העולמי, נמצא אצל כל אדם. כל אחד ואחד הוא צבא ענק של כוחות למטרות שלום, אם רק נבחר לדעת את זה. ואכן זה כך.