• הבית ליזמות ישראלית

מה הצלחתו של דניס לויד יכולה ללמד אותנו

עודכן ב: אפר 14

בשנת 2014 ניר טיבור בן ה21 מרמת גן חלם בגדול. ב2018 הוא כבר הופיע בתוכנית של ג'ימי קימל מול קהל של מיליוני צופים בשם הבמה הידוע דניס לויד.קל זה לא היה. ניר קיבל דחיות חוזרות ונשנות מתחנות הרדיו הישראליות, והחליט, אני יכול רק להניח, לפרוץ בכוחות עצמו.

ניר האמין בעצמו. האמין במוזיקה שהוא יוצר. וההימור שלו על עצמו, הוכיח את עצמו. למעשה, האם זה בכלל הימור? להאמין בעצמך זה בהכרח להמר על העתיד שלך?

אני סבור שבאיזשהו מקום, להאמין בעצמנו זה הימור, אבל אנחנו לא מדברים פה על הימור בסגנון רולטה, אלא יותר בכיוון של הימור ספורט. הסיכון קיים, אבל הסיכון התממש ברגע שכבר קנית את ההימור.


תבינו, החיים מאוד פשוטים. תפזרו זרעים לכל עבר, משהו יצמח. החיים פשוטים כמו שכל יום עולה האור וכל ערב יורד החושך. החיים שלנו מאוד פשוטים. Just do.

לניר היה משהו ביד. הוא יודע שהדבר הזה שיש לו ביד, שווה ערך. כישרון ורצון. אלו היו הכלים ההתחלתיים שלו. אני מניח שבשלב כלשהו ניר השקיע כמה שקלים לעבד סינגל, ועוד אחד, ועוד אחד, פיזר את הכישרון לקהל הרחב שזיהה לבד את מה התאגידים לא הבינו.

ההימור של ניר היה מחושב. הוא ידע שהוא טוב. אבל האם זה מספיק? הוא היה מספיק אמיץ בשביל לגלות

דניס לויד בהופעה
מאת Justin Higuchi from Los Angeles, CA, USA - Dennis Lloyd 06/14/2018 #29, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=75341636

Started from the bottom

זהב אורגני.

Never too late