קידום אתרים בגוגל באופן אורגני

חיפוש אורגני במנועי החיפוש זו הצדקת קיומם של מנועי החיפוש. מנוע החיפוש נולד וצמח והתבגר מנפש האדם שחיפשה, ותמשיך לחפש.

הופעה בתוצאות החיפוש הראשונות בנישות מסוימות שוות הרבה יותר מפרסומות בפריים טיים, ואל לנו לשכוח שלא רק בפריים טיים משדרים פרסומות. לכל שירות יש, או יהיה, קהל.

 

אנו מאמינים שמקדמי הSEO הטובים ביותר הם בעלי האתרים עצמם. במילותיהם ומעשיהם הם יכריעו אם האתר שלהם ימריא או ידשדש.

קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש, הכרחי לכל אתר שרוצה תנועה לאתר ללא תשלום על קליקים. בימינו, כמעט כל דבר אשר אדם מחפש הוא מתחיל לחפש בגוגל. בין אם זה מעצבת לחתונה מערד, טיולי טרקטורונים באשקלון או שטיחים מקיר לקיר בחיפה. אין דבר בימינו אשר אינו מופיע בתוצאות חיפוש של גוגל.

תוצאות החיפוש של גוגל משרתים אותנו שני עשורים, ועל פניו, המגמה היא שהם ימשיכו לשרת אותנו עוד רבות בשנים הקרובות. גוגל הפכו בשנים האחרונות לאימא ואבא של האינטרנט. 90% מהחיפושים באינטרנט מתחילים שם, וכמות החיפושים בגוגל מתקרבת ל100,000 חיפושים לשניה. אתרים שמוצגים בשורות החיפושים הראשונות, זוכים לחשיפה ענקית, בין אם נכנסו אליהם או לא.

למה לא קידום ממומן?

קודם כל, למה לא? דווקא עובד

קידום ממומן הוא עבור תוצאות מיידיות בעוד קידום אורגני זו שיטה לטווח ארוך.

התעדוף בין פרסום אורגני לפרסום ממומן אמור לנבוע מהשאלה - מה הצורך הרלוונטי עבורכם

Image by Merakist

קידום אתרים במנועי החיפוש - כל אחד יכול

אפשר לקדם אתרים בשיטה אורגנית בסגנון עשה זאת בעצמך. הרשת מוצפת במדריכים וסרטונים, ובאמת מעיקרו זה עניין טכני שצריך לתחזק על ידי מספר פעולות. בעיקרון, על מנת להגיע לתוצאות ראויות כל מה שנדרש זה סבלנות, כתיבה נכונה ואמת בדבריכם. המשימה פשוטה. תקדמו את האתר.

מה זה בכלל SEO?

SEO -  Search Engine Optimization

 אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש.

מה זה אומר? ובכן, גוגל כהורים המודאגים של האינטרנט, מבקרת באופן יזום לאתרים אשר נרשמים למנוע החיפוש שלה. גוגל סורקת באופן תדיר את האתרים ומבצעת בדיקות האם האתר שלכם בנוי בצורה נכונה, האם הדברים שהאתר מציג אכן רלוונטיים למה שהאדם מחפש ועוד ועוד.

מקדם אתרים אורגני מנתב בין המילים על מנת להגיע לתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל ובשאר מנועי החיפוש. בעיקר בגוגל.

האינטרנט פעם היה מרגש, היו מעלים אתר, כמעט בכל תחום אפשרי, משגרים ושוכחים, והיו מרוויחים מכניסות לדפים ללא הרף. מה שהיה הוא שיהיה? כבר לא.

זה תחום דינמי, בעולם דינמי

גם מומחי הSEO הגדולים ביותר לא באמת יודעים מה באמת גוגל מצפה מהם בזמן אמת או בזמן המחר. הכל מתבסס על ניסוי וטעייה, ולרובוטים ולתולעים של גוגל יש כל כך הרבה משתנים, שאף אחד לא יכול להבטיח שהאתר שלכם יופיע בתוצאות חיפוש הראשונות של גוגל חודש מהיום, או אפילו שנה מהיום. אבל אף אחד לא יכול להבטיח לכם שגם לא.

מה גוגל רוצה מאיתנו? - טיפ הזהב לSEO

גוגל כבר יודעת הכל על ההרגלים שלנו

גוגל מחפשת נסיבתיות

תהיו כנים. תהיו אותנטיים. רק זה יכול להוביל להצלחה בפרסום אורגני לאורך זמן

אין פה אלא תאוריות בלבד

גוגל בשלבי למידה והבנה כל הזמן בשביל להבין מה מניע את האדם. מנסה להבין כיצד האדם מתקשר מעבר למילים, הניואנסים הקטנים. והיא מוצאת ניואנסים משלה בתוך המילה הכתובה. היא כבר לא נופלת בפח בכמה מילות מפתח ללא הקשר וחוות קישורים מפוקפקות. היא לומדת לזהות אותנו על מנת שתמשיך לספק לנו בדיוק את מה שאנחנו מחפשים.

ראשי תיבות של SEO

כיצד לקדם את הSEO בשנת 2022?

גוגל רוצה להבין את כולנו, רוצה להיות מעורה בשיח העדכני ביותר בכל מגזר.

כמה שיותר תשקיעו בתוכן עבור האנשים אליהם אתם מכוונים, גוגל תעריך בחזרה. בשנים שיבואו עלינו לטובה גוגל תמשיך לפתח את מנועי הבינה המלאכותית שלה, והם ימשיכו לנסות להבין מה מניע אותנו.

על מנת לקדם את האתר שלנו במנוע חיפוש של גוגל עלינו להבין את העניין הזה שעיקר העבודה היא בבחירת המילים שמציגים בדיוק את האמת שלכם.

מה ניתן לחדש על קידום אתרים בשנת 2021? שמה שהיה הוא שיהיה. רק טיפה טכני יותר,

עדיין חשוב להקפיד על איכות הדף ורלוונטיות התוכן, לדאוג לכפתור נגישות לאתר, עדיין חשוב שזמן טעינת האתר תהיה מהירה, נו מה הלאה. אה ואל תשכחו שיהיה מותאם למובייל.

המילים רבותיי, גבירותיי, המילים זה הערך הכי חשוב שיש לנו להציע לגוגל. המילים שלנו. על מנת להיות במעלה תוצאות החיפוש האורגני עלינו להיות כנים מול המילים שאנו כותבים. לא לדאוג אם גודל הפונט מפריע לגוגל לסרוק את האתר. זה חשוב, אבל לא העיקר.

אין לזלזל בגודל הפונט והנראות של האתר, כי גם לזה יש ערך, יחד עם זאת המילים זה העיקר אך גם בתפל צריך לדעת לטפל.

SEO - סודות עולם השיווק האורגני

אין מספיק מילים להתחיל לתאר את אינסופיות עולם הSEO. הרי בסופו של יום, גוגל כמנוע חיפוש נתקלת ב25% ביטויים שלא נתקלה בהם מעולם. כל שנייה. כן? מיליונים של ביטויים חדשים שמעולם היא לא נתקלה. כל שנייה. כדי שגוגל יממשו את השאיפות הגדולות ביותר שלהם הם שואפים להבין את כולם. זה ייקח לה עוד כמה עשורים או מאות, אם בכלל.

תסמכו על האלגוריתמים של גוגל שהם עובדים ימים כלילות לגרום לכל אינדיבידואל למצוא בדיוק את מה שהוא חיפש, והם ימשיכו בעבודה הטובה

Trust the process

הסוד הגדול בקידום אתרים - ביטוי רגש במילים

היכולת להביא תוצאות איכותיות טמונה ביכולת לפנות לדור שהיה ולדבר לדורות הבאים.

קידום אורגני זה סיפור, המקדם האורגני הוא הכותב של הסיפור.

תעזרו לגוגל. אל תקשו עליה בביטויי זנב ארוכים חסרי לוגיקה אנושית. טבע האדם להימשך לאמת. וגוגל רוצה שנזין את התולעים שלה באמת שלנו. על מנת להבין את הלמה, גוגל צריכה לרדת יותר לעומק האדם, ובשביל זה היא מנסה להתחבר אלינו

הזמניות חברים, הזמניות

המיקרו והמאקרו מניעים אחד את השני, מזינים,  הדדית,  משתנים תדיר על מציאות משותפת בתיקונים שונים.

כתיבה גנרית לדור שמחפש אנושיות לא עובדת. לדור שראה הכל, שכבר לא מתרגש, לא יעזרו המילים המפוצצות. את הדור הזה מניעים דברים ייחודיים, תתחברו אליו, תתחברו לעצמכם.

העולם דינמי. הנפשות הפועלות בו דינמיים. ועולם הSEO חלק מאותו עולם. אנחנו לא אותם בני אנוש שהיינו לפני עשור, וגוגל היא לא אותה גוגל של לפני עשור. בעולם דינמי - הישארו דינמיים